Aydoğan Yavaşlı

aydoganyavasli

Murat Şahin, küçük harflerle büyük dünyaları kuran insanları iyi tanıyor. O insanları siz de tanıyorsunuz. Sokakta, otobüslerde, trenlerde, çay ocaklarında, servislerde hep onlar var.

Aydoğan Yavaşlı

( Yazar )

Diğer Yorumlar

ferda_izbudak_akinci

Murat Şahin genç bir yazar. Öykülerini hareketli bir anlatımla örüyor. Nereye gideceği belli olmayan uçucu, sıçrayan bir kalemi var.

Ferda İzbudak Akıncı

( Yazar )
Şadan Gökovalı

Son Tren'i iyi ki kaçırmadım. Murat Şahin anlaşılmak için yazıyor. Merhaba...

Şadan Gökovalı

( Yazar )
mehmet

“Esnaf Lokantası” kitabında ruhumu doyurdum!

Mehmet Özçataloğlu

( Eleştirmen )
SEMIH GUMUS FOTOGRAF MUHSIN AKGUN RADIKAL

Murat Şahin'in canlı bir anlatımı var. Son Tren hemen okunduktan sonra sanki başkalarına da okutma duygusu uyandıran bir kitap. Yalnızca bu bile önemli olmalı.

Semih Gümüş

( Eleştirmen/Yazar )
ılgın olut

Murat Şahin'in öyküleri, biraz buruk ama güçlü bir seslenişle, aşk, özlem, ayrılık acısı, kaybetme korkusu gibi duyguları hatırlatıp okuyanı düşünmeye zorluyor.

Ilgın Olut

( Yazar )
Mehmet Anıllll (2)

...Öyküleri okurken, kendini kahramanların yerine koymaktan alamıyor insan ve etkileniyor. Yazar bütün bu olayları yaşamış olmalı dedirtiyor ki, bu da kitaptaki öykülerin gerçekliği hakkında sağlam ipuçları veriyor.

Mehmet Anıl

( Yazar )
Hülya%20Foto

Amtafarak, Murat Şahin’in öyküyü ve yaşamı nasıl gördüğüne dair birçok ipucu taşıyor. Gizem ve merak boyutunun yanı sıra ayrıntılarda titiz yaklaşımlarla okurun ilgisini ayakta tutmayı başarıyor. Gelecek için umut veren bir öykücü olduğunun müjdesini veriyor.

Hülya Soyşekerci

( Eleştirmen / Yazar )